Společnost IDEAL TRADE patří do silné skupiny obchodně výrobních firem vlastněných českým kapitálem. Společnost má 4 sekce, specializující se na jednotlivé obory podnikání a jednu dceřinou společnost zabývající se sériovou kovovýrobou.

   

  V oboru nábytkových doplňků pracujeme od roku 1999 a po celou dobu jsme se úzce specializovali na přípravu výroby a obchod s drátěným programem. Díky této specializaci, kvalitnímu zázemí a trvalému zlepšování kvality se nám podařilo vytvořit nejucelenější a nejširší nabídku drátěného programu s tlumeným dovřením, závěsného programu a multifunkčního sloupu na trhu. Naši nabídku dále rozšiřujeme do dalších oblastí, jako jsou výsuvné boxy s tlumeným dovřením, osvětlení, hliníkový program, odpadové hospodářství, nábytkové kování a další.

   

  Jako distributoři zásobujeme většinu českých velkoobchodů v oblasti potřeb pro stolaře a podniky vyrábějící nábytek. Exportujeme také do dalších zemí EU, do USA, Ukrajiny a Ruska.

   

  Od roku 2009, v rámci programu trvalého zlepšování služeb pro zákazníky a vnitřního chodu společnosti, zavádíme postupy a systémy principů kontroly řízení kvality TQM (Total Quality Management).

   

  SYSTÉM ŘÍZENÍ SKLADŮ A OBCHODOVÁNÍ
  Od 1. 4. 2009 jsou naše sklady vybaveny a řízeny systémem čárových kódů. Celá expedice je postupně zdokonalována, automatizována a to počínaje elektronickou objednávkou až po elektronickou fakturaci. Program řízení založený na elektronické výměně dat odstraňuje chybovost, snižuje náklady, zvyšuje rychlost. Zapojte se i vy do systému elektronické objednávky a systému elektronické fakturace.
  Informace na tel. 577 609 222.

   

  VLASTNÍ VÝVOJ
  Investujeme prostředky do testování a vývoje nových produktů. Pečlivě vybíráme, které komponenty a technologie budou u daného výrobku využity a sledujeme jejich kvalitu. Vlastní formy, vlastní patenty a průmyslové vzory jsou základem našich výrobků.


  HomeZpět na úvodní stranu